שאולי בן ערב מונה למנכ"ל יקב הרי גליל

(צילום: שאולי לנדנר)

שאולי בן-ערב , שמכהן מזה עשור כסמנכ"ל הכספים של יקב רמת הגולן ויקב הבת 'הרי גליל' ושותף מרכזי בניהול היקב והחברות הבנות, ימונה למנכ"ל יקב הרי גליל. ההחלטה על המינוי התקבלה ע"י דירקטוריון היקב, בהמלצתם של מנכ"ל יקב רמת הגולן – אסף בן דב, יו"ר יקב רמת הגולן – גבריאל חמו ויו"ר יקב הרי גליל – עירן קאלו.

שאולי בן – ערב, מנכ"ל יקב הרי גליל הנכנס: "כמי שנולד, חי ונושם את הגליל, מרגשת אותי ההזדמנות להוביל את היקב. יקב גלילי שמביא לידי ביטוי  יצירתיות, רעננות,  חדשנות, חיבור לסביבה, לחברה ולכל נושא הקיימות. אין לי ספק שיחד עם הצוות והיינות הנפלאים נביא את היקב להישגים חדשים".

מנכ"ל יקב הרי גליל שאולי בן – ערב (צילום יח"צ)

ניסיון ומקצועיות של עשור

אסף בן-דב, מנכ"ל יקב רמת הגולן: "אני מברך את שאולי לרגל מינויו למנכ"ל יקב הרי גליל, ואני סמוך ובטוח שמינוי זה הינו צעד חשוב אשר יביא לידי ביטוי את השינוי והצמיחה שעוברים שני היקבים, ויביא לחיזוק הארגון. שאולי הינו אדם ראוי ומקצועי, שותף מרכזי בניהול היקב והחברות הבנות בעשור האחרון ומכיר את הארגון מלפני ולפנים, ואני בטוח שימלא את תפקידו החדש על הצד הטוב ביותר ".

קאלו ערן יו"ר יקב הרי גליל – ברכות לשאולי לרגל מינויו לתפקיד המנכ"ל. מחד גיסא מינוי זה הינו המשך לאסטרטגיה של קידום עובדים מצטיינים ומאידך גיסא הינו תעודת כבוד לשאולי שבמשך שנים רבות הינו נדבך מרכזי וחשוב ביקב. אין לי ספק כי שאולי יצעיד את היקב קדימה ויחזק את מעמדו כיקב מוביל.

יקב הרי גליל (צילום יח"צ)

יקב הרי גליל, נוסד בשנת 2000 סמוך לקיבוץ יראון שבגליל. היקב חרט על דגלו לקדם את חזון הבר קיימא, במטרה ליצור כרמים בריאים יותר, תוך שמירה על הטבע הקיים בהם – ומתוך תפיסת עולם לפיה הסביבה הטבעית עוזרת לכרמים לייצר מחזור חיים טבעי ובריא לאורך זמן.

לא רוצים לפספס מה חדש באוכל הכשר? עקבו אחרינו באינסטגרם.
רוצים לקבל עידכון על ארוחות ואירועי דתילישס ? << לחצו כאן >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close