הקיץ הברזילאי מגיע לישראל: נספרסו פותחת בפעילות קיץ – קופיטרק ברזילאי

חברת Nespresso, החברה שהובילה לשינוי בתרבות צריכת הקפה בעולם. פתחה את הקיץ עם תערובות להכנת קפה קר בהשראת הקיץ הברזילאי. לרגל ההשקה, יוצאת החברה בפעילות חגיגית המזמינה ליהנות מהקפה הקר של נספרסו במתחמי קפה ניידים. המתחמים יפעלו בשרונה עזריאלי, שוק נמל תל אביב ושוק צפון ברמת החייל.

מקררים לכם את הקיץ

הפעילות תחל בתאריך ה-18.7 בשרונה. ומשם תמשיך ב19.7-20.7 בשוק נמל תל אביב וב-21.7 בשוק צפון ברמת החייל. הקהל הרחב מוזמן להגיע וליהנות מטעימות של תערובות קפה קר וביניהן קוקוס והתערובת החדשה לימונענע, לצד טיפים שינתנו על ידי מומחי הקפה של  Nespresso.

נספרסו עם תערובת חדשה של לימונענע (צילום נספרסו)

הקופיטראק, עוצב בהשראת הקיץ הברזילאי, וישתרע על פני 50 מטר רבוע. עם כ-25 מקומות ישיבה באזורי ישיבה ועמדות בר. כך שתהינה האפשרות למבקרים לקחת הפסקה מהחום, להתרווח עם קפה קר של תערובות הקיץ המרעננות של Nespresso.

גם מתנה מעוצבת מתנת נספרסו

במתחם תהיה עמדת צילום קיצית ומושקעת באווירה האקזוטית של ברזיל שתציע למשתתפים להעשיר את החוויה ולהתנדנד על נדנדה מקושטת בלימונים כמחווה למנהג הברזילאי להוסיף לימון לכוס הקפה. המשתתפים באירוע יוזמנו להצטלם בעמדות הצילום, לעלות את התמונה שלהם עם הקפה הקר והתיוג של @Nespresso.il וה-40 הראשונים שיצטלמו מדי שעה יוכלו לקבל מתנה קייצית מעוצבת של נספרסו.

רגעים חדשים של קיץ (נספרסו)

חווית קפה של קיץ

יפית מנטין סמנכ"לית השיווק של Nespresso ישראל: "אנחנו נרגשים להביא את חווית הקפה האיכותי של NESPRESSO לאוהבי הקפה ולהנגיש למבקרים במתחם את הטעם הנפלא של תערובות הקיץ החגיגיות שלנו. אנו מזמינים את כולם להגיע ולקחת חלק בקרנבל הברזילאי".

תשריינו לכם תאריך:

לעוד עידכונים וחדשות מוזמנים לעקוב אחרינו באינסטגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Close
© כל הזכויות שמורות דתילישס 2021
Close
שינוי גודל גופן
הפעלת ניגודיות