פסטיבל WHITE בפעם ה 14: יומיים של חגיגת יינות לבנים וסמוקים בפסטיבל יין לבן על הים במרינה הרצליה. ובלעדי בדתילישס: רשימת היקבים הכשרים

בפעם ה – 14, הפסטיבל המוצלח במרינה הרצליה ביומיים של חגיגת קיץ משובחת עם מעל 120 יינות לבנים, סמוקים ומבעבעים, מתחם קולינרי, חוויה של מוזיקה, טעמים, בריזה מהים ועוד המון הפתעות.

שקיעה בפסטיבל WHITE (צילום תום גץ)

למעלה מ – 120 יינות לבנים

פסטיבל "White" מפורצי הדרך של תרבות היינות הלבנים בישראל, חוגג את שנתו ה-14 ברציפות עם עשרות יינות לבנים וסמוקים מהארץ והעולם. בפסטיבל צפויים להשתתף אלפי אורחים מכל רחבי הארץ שיגיעו ליהנות מטעימות של יותר מ-120 יינות, מתחם אוכל, מוזיקה שמחה ועוד הפתעות רבות.

בפסטיבל משתתפים היקבים הגדולים, יקבי הבוטיק קטנים והיבואנים המובלים שיציגו את התוצרת המקומית ומיטב יינות העולם, לצד שחקני חיזוק חדשים שיחשפו, כמדי שנה, את השפע ומגוון הזנים והסגנונות שיש ליינות לבנים, סמוקים ומבעבעים להציע.

חוגגים בפסטיבל WHITE (צילום תום גץ)

רשימת היקבים הכשרים:

רשימת היקבים הכשרים – חלק א'

הפסטיבל נערך בהפקה ובארגון החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה ומרכז 'איש הענבים', בשיתוף מגזין 'יין וגורמה'.

חיים גן מחברת 'איש הענבים', הוסיף: "העלייה הדרמטית בצריכת יינות לבנים וסמוקים בישראל בעשור האחרון היא ההוכחה לבגרות הצרכן הישראלי. יקבים רבים הטמיעו את הידיעה, שבקיץ שלנו שותים יין לבן וסמוק. יבואנים ממשיכים לאתגר את הצרכן במגוון מכובד של יינות לבנים מרחבי העולם, וההיצע של יינות אלה בארץ עולה בהתאמה, עם מגוון חדש של זנים מקומיים והקפדה על יינות עילית".

הפסטיבל ייערך ברחבת המרינה בהרצליה

בימים רביעי וחמישי ה-22-23.6, בין השעות: 18:00-23:00

מחירים: בקופות האירוע: 115 ₪ | ברכישה מוקדמת: 89 ₪ 

תושבי הרצליה: 89 ₪ בקופות האירוע | ברכישה מוקדמת 69 ₪

ברכישה טלפונית: 03-5180533 או דרך האתר   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close