זה הזמן לחזק: סניף של גלידה גולדה הפך לכשר – וחטף מתקפה ברשת

פעילים חילוניים באזור חריש, יצאו במתקפה ברשתות החברתיות נגד סניף מקומי של גלידה גולדה, שהודיע לאחרונה על הפיכתו לכשר. בעקבות מתקפת התגובות נגד הסניף, גולשים רבים שומרי כשרות הביעו תמיכה ברשת, וחלקם אף הודיעו כי יגיעו במיוחד לחריש בכדי לחזק את העסק.

בפוסט שפרסם מנהלי הסניף של גלידה גולדה בחריש נאמר: "אחרי תקופה ארוכה של התלבטויות, קיבלנו החלטה להפוך לסניף כשר. ההחלטה לא הייתה קלה. לקחנו בחשבון שיקולים כלכליים, תפעוליים ואישיים".

"חשוב לנו לשתף אתכם בדברים כמו שהם בכנות, כי אתם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו. אנחנו יוצאים לדרך חדשה עם הרבה תקווה, הזדמנות לעשות טוב יותר ולייחל להצלחה ולשגשוג".

"חברים ותיקים, אנחנו מקווים שאתם מבינים את המהלך ורוצים להודות לכם מראש על האמון והתמיכה. חברים חדשים, אנחנו מחכים ונרגשים להכיר אתכם".

"איבדתם אותי גלידה גולדה" מול "אגיע במיוחד לחריש בשביל לקנות אצלכם"

בעקבות הפוסט, ספג הסניף הכשר הטרי מתקפה מפעילים חילוניים שזעמו על הפיכתו לכשר. "אותי כלקוח איבדתם" כתב אחד מהם. גולשת אחרת כתבה: "גם בישובים הסמוכים מאוכזבים. הייתם חלוצים וכבר לא", ונוספים קראו להחרים את המקום.

אבל המתקפה על הסניף הכשר של גלידה גולדה, הביאה שומרי כשרות רבים לחזק את העסק, חלקם אף הצהירו כי יגיעו במיוחד לחריש כדי לתמוך בסניף הכשר.

העיתונאית אמילי עמרוסי הגיבה בדף הפייסבוק של הסניף: "כל הכבוד לרשת גולדה. משמח ומרחיב לב", גולשים רבים אחרים הגיבו בסגנון "רק בגלל התגובות פה נשמח לבוא ולחזק אתכם". אחד מהם כתב: "שמעתי שיש עיר בשם חריש. מעולם לא הייתי בה למרות שיש לנו בה לא מעט לקוחות. מבטיח להגיע אליה, פעם אחת כדי לבקר לקוחות ופעם שניה כדי לעצור אצלכם לעצירה של גלידה טובה".

אנחנו ממליצים בחום! 💗🍦

קראו גם:
מסעיר את הרשת: "במקום מים, אני תמיד שם חלב בגלידה פרווה; אלו ההנחיות שקיבלתי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close