התפרסמו הזוכים ב"אוסקר של המלונות": מובילים ברשימה הישראלית שלושה מלונות כשרים

ארגון World Travel Awards פרסם את רשימת המלונות המובילים בעולם לשנת 2022. בישראל עושים כבוד, מלון "וולדורף אסטוריה" ירושלים שנבחר כמלון המוביל הטוב בישראל. מלון "דיויד אינטרקונטיננטל" תל אביב שנבחר כמלון העסקים והכנסים הטוב ביותר בישראל ומלון "הריץ קרלטון" בהרצליה שנבחר כמלון הסוויטות הטוב בישראל. שלושת המלונות כשרים ומוערכים מאוד על קהל שומר הכשרות בארץ ובעולם.

פרסי התיירות הבינלאומי – WTA

ארגון World Travel Awards אשר הוקם לפני 29 שנה, מעניק פרסי מצוינות בענף התיירות והנסיעות, והוא מתואר על ידי ה- Wall Street Journal  כ"אוסקר של ענף התיירות".התוצאות מבוססות על סוכנויות נסיעות, אנשי מקצוע מהענף והציבור הרחב מלמעלה מ-160 מדינות.

האוסקר של המלונות

וולדרוף אסטוריה ירושלים – המלון המוביל בישראל לשנת 2022

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל. מלון וולדורף אסטוריה עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו" והוסיף "  אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.

וולדרוף אסטוריה ירושלים (צילום עמית גירון)

דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב – מלון העסקים והכנסים הטוב ביותר בישראל  לשנת 2022

דיויד כהן, מנכ"ל מלון דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב, אמר לאחר הזכייה: "אנו גאים מאוד בזכייתנו בפרס כמלון העסקים והכנסים הטוב ביותר בישראל, במיוחד בימים אלו בהם אנו חווים את החזרה לשגרה מבורכת. אנו שואפים ומובילים את צוות המלון למצוינות והם הסיבה לזכייה זאת. עבורנו, זוהי הכרה חשובה בכך שהמלון ממשיך להעניק לאורחיו שירות מוקפד ואיכותי בסטנדרטיים הבינלאומיים שאנו מחויבים להם. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לאורחי המלון הנאמנים שממשיכים לבחור בנו כמלון הבית לביקוריהם". 

דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב (צילום איתי בניט)

ריץ קרלטון הרצליה – מלון הסוויטות המוביל בישראל לשנת 2022

ריץ קרלטון הרצליה (צילום דתילישס)

לא רוצים לפספס מה חדש באוכל הכשר? עקבו אחרינו באינסטגרם.
רוצים לקבל עידכון על ארוחות ואירועי דתילישס ? << לחצו כאן >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close