מלון קרלטון תל אביב זכה בפרס מלון העסקים הטוב ביותר בישראל לשנת 2024 על פי WTA העולמית

כאן עושים עסקים – מלון קרלטון ת"א (צילום איה בן עזרי)

האוסקר של ענף התיירות

ארגון World Travel Awards מעניק מדי שנה את פרסי המצוינות בענף התיירות והנסיעות, והוא מתואר על ידי הWall Street Journal  כ"אוסקר של ענף התיירות". התוצאות מבוססות על סוכנויות נסיעות, אנשי מקצוע מהענף והציבור הרחב מלמעלה מ-160 מדינות.

מלון העסקים הטוב בישראל – קרלטון ת"א (צילום איה בן עזרי)

בפעם השמינית: קרלטון מלון העסקים הטוב בישראל

מלון קרלטון תל אביב הוא מלון העסקים הטוב ביותר בישראל לשנת 2024 על פי אתר world travel awards. המלון המעוטר בחמישה כוכבים, מממוקם על קו החוף של תל אביב יפו בצמוד למרינה גורדון. המלון מתפאר ב15 קומות ושודרג לפני מספר שנים כולל סוויטות עם נוף פנורמי לים התיכון, טרקלין עסקים ועוד. קרלטון בעל רזומה של 40 שנה ונמצא בצמוד למרכז העסקים והבילויים של תל אביב. הגג של המלון משקיף על הנוף של תל אביב-יפו ב360 מעלות עם מתחם כושר מפואר, ספא ובריכה על גג המלון.

מלון העסקים הטוב בישראל – קרלטון ת"א (צילום איה בן עזרי)

גאים ומאושרים על הזכייה

יוסי נביא מנכ"ל מלון קרלטון: "אנו גאים ומאושרים על הזכייה בתואר המלון העסקי הטוב ביותר בישראל זו הפעם השמינית בתחרות היוקרתית 2024 World Travel Awards. הזכייה מסמלת עבורנו את העבודה הקשה שמשקיע צוות המלון על מנת להפוך את המלון ליעד מוביל לאנשי עסקים בפרט ולתיירים בכלל וכמובן דיפלומטים וראשי מדינות המתארחים במלון כדרך קבע. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לאורחי המלון הנאמנים שממשיכים לבחור בנו כמלון הבית לביקוריהם".

לא רוצים לפספס מה חדש באוכל הכשר? עקבו אחרינו באינסטגרם.
רוצים לקבל עידכון על ארוחות ואירועי דתילישס ? << לחצו כאן >>

Join the Conversation

  1. אחלה של מלון. מיקום אש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close