לקראת חג הפסח מצטרף חדש למשפחה: "מחייה 13" בטעם פסיפלורה

מותג 'מחייה 13' המוביל את טרנד משקאות אניס המשולבים עם מיצים טריים, מתרחב ומשיק מהדורה חדשה: 'מחייה 13' בטעם פסיפלורה. המשקה מצטרף לשלושת הטעמים הקיימים בשוק: לימון, אשכולית אדומה ורוזטה שקדים.

ברוך הבא למשפחה – טעם פסיפלורה (צילום אייל קרן)

פיתוח ישראלי מתכון ביתי מקורי

'מחייה 13' הינו משקה קליל ופירותי מבוסס תזקיק אניס (ערק) בשילוב מיצים מרעננים מפירות טריים ומכיל 13% אלכוהול. המוצרים בסדרה מיוצרים ע"פ מתכון ישראלי ביתי מקורי שכמשקאות דומים נוספים נולד במטבח ביתי, וכיום מיוצר בספרד על פי המתכון המקורי של מפתחיו הישראלים.

קטגוריית משקאות האניס היא השלישית בגודלה בעולם המשקאות האלכוהולים בישראל, ונחשבת לשמרנית וממעטת להתחדש. 'מחייה 13' מביא עמו בשורה חדשנית לקטגוריה זו, ומאפשר לצרכני משקאות האניס לגוון בטעמים חדשים ומפתיעים. כמו כן, הוא מספק מענה הולם לטרנד העולמי ולביקוש הצומח למשקאות כהלים מופחתי אלכוהול, המאפשרים ליהנות ממשקה קליל וטעים כחלק משגרת היום יום.

נעים מאוד – משפחת מחייה 13 (צילום אייל קרן)

מחזקים את המגמה ומנגישים את החוויה

מקור שם המותג  מבוסס על צירוף בין המילה "מחייה", שהינה כינוי לערק על פי יהודי צפון אפריקה, והספרה 13 הנחשבת למספר בעל משמעות על פי היהדות.

רן אסא, מנהל השיווק ביקבי כרמל: "קטגורית משקאות הRTD) Ready to drink -), נמצא בצמיחה משמעותית בשנים האחרונות ואנחנו מאמינים שהמגמה תוסיף ותתחזק. בהתאם למגמה זו, הרחבנו את המותג 'מחייה 13' עם טעם פסיפלורה חדש, המנגיש לצרכנים מטווחי גילאים שונים, את עולם משקאות האניס בצורה קלילה ומרעננת".

ויש גם מארז יפה ומקורי (צילום אייל קרן)

המלצות הגשה:

'מחייה 13' מגיע מוכן לשתייה וכל מה שנדרש הוא למזוג לכוס גבוהה עם קרח, להוסיף נענע ולימון ולשתות בהנאה. ניתן גם לשלב כחלק מקוקטייל או כשוט קפוא. מכיוון שמדובר על מיץ טרי, מומלץ לנער היטב לפני השתייה.

מחייה 13 כשר לפסח ולכל ימות השנה, בכשרות בד"צ בית יוסף.

מחיר מומלץ לצרכן של 'מחייה 13': 60 ₪

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close