לקראת חג האביב: יקב הרי גליל משיק יין חדש בסדרת הדגל יראון

תנופה של עשייה ברוכה והשקות חדשות ביקב הרי גליל. עם הוצאת בקבוק חדש בסדרת הדגל של היקב עם הבקבוק החדש 'יראון סוביניון בלאן 2021'. בנוסף משיק היקב גם את 'אביב לבן 2021' שמתאים בדיוק לאקלים הישראלי וזה לא הכל, יש גם בקבוק חדש של 'גליל קברנה סוביניון' מבציר חדש.

משפחת 'היראון' האהובה מתרחבת

יקב הרי גליל משיק יין חדש: יראון סוביניון בלאן 2021 ובכך מרחיב את סדרת הדגל שלו 'יראון', אשר כללה עד כה שלושה יינות: יראון לבן שרדונה, יראון קלאסי ויראון רוזה. יראון סוביניון בלאן 2021 החדש הוא יין איכותי לליל הסדר שיתן כבוד לשולחן החג. 

היין נוצר מ-100% ענבי סוביניון בלאן שגדלו בהרי הגליל העליון בכרם משגב-עם שדושן בקומפוסט קפה ממוחזר של נספרסו. הענבים נקטפו אשכולות אשכולות בבציר ידני בשעת לילה קרה, טופלו בעדינות ובקפידה כדי שיגיעו לכרם באופן אידיאלי ועברו סחיטה עדינה. ליין צבע ירוק בהיר המאפיין את הזן. זהו יין רענן עם חמיצות נוכחת, מרקם קטיפתי ופרץ טעמים טרופיים כמו אפרסק לבן וטעמים עשבוניים. 

אח נוסף במשפחת היראון לבית הרי גליל – (צילום: יח"צ הרי גליל)

פריחה והתרחבות גם בסדרת 'אביב'

בנוסף משיק יקב הרי גליל לקראת החג את:  אביב לבן 2021. זהו יין לבן, מרענן ופרחוני במחיר נגיש לצרכן שימכר במסעדות ובברי היין ברחבי הארץ. היין מורכב מ- 72% ענבי סוביניון בלאן ו- 28% ענבי ויונייה. התוצאה משילוב הזנים היא יין ארומטי, טעים וקליל שמתאים בדיוק למזג האוויר החם ולקולינריה הישראלית המסעירה. היין מתווסף לסדרת 'אביב' הכוללת את יינות 'אביב רוזה' ו-'אביב אדום' לאור ההצלחה הגדולה של הסדרה ובמטרה לספק בה מגוון רחב יותר של סוגי יין וטעמים. 

היין מציג מאפיינים ארומטיים של פריחת הדרים, אפרסק בשל ונקטרינה עם מרקם מענג וסיומת ארוכה. היין עבר תסיסה אלכוהולית במיכלי נירוסטה במשך שבוע ימים. לאחר מכן עבר היין תסיסה מלולקטית ושישה חודשי יישון במיכלי נירוסטה לשימור האופי הפירותי שלו. 


יין ארומטי טעים וקליל (צילום: יח"צ הרי גליל)

בציר חדש לזן המוכר ואהוב

כמו כן, משיק יקב הרי גליל לקראת חג הפסח יין גליל קברנה סוביניון 2019 מבציר חדש. עד כה יצר היקב רק יין צעיר מזן קברנה סוביניון או יינות בלנד הכוללים את הזן. בעקבות הביקוש הגבוה ליין נוסף מזן קברנה סוביניון, שהוא אחד הנפוצים ביותר בארץ, הוציא היקב גם את 'גליל קברנה סוביניון'. השנה משיק היקב את היין מבציר חדש של שנת 2019. היין מונגש לקהל הרחב וניתן להשיגו ברשתות השיווק. זהו יין אדום אלגנטי ונגיש עם ניחוחות של פירות יער בשלים ותבלינים לצד רמזים של עץ אלון וטבק, גוף מלא וסיומת ארוכה וקלאסית. 

בעקבות הביקוש הגבוה ליין מזן קברנה סוביניון (צילום: יח"צ הרי גליל)

יקב הרי גליל, שנוסד לפני 21 שנים וממוקם בקיבוץ יראון שבגליל העליון, הוא יקב בר קיימא הפועל בדרכים ייחודיות לייצור היין, בין השאר, ללא שימוש בריסוס כימי ובהרמוניה מלאה עם בעלי החיים והסביבה. סדרות היקב הן: בר, גליל, אביב, יראון וכרם יחידני.

מחירי היינות החדשים:

יראון סוביניון בלאן 2021 – 102 ש"ח (בחנויות היין)
גליל קברנה סוביניון 2019 – 65 ש"ח (ברשתות השיווק) 
אביב לבן 2021 (נמכר במסעדות בלבד)כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close