מלון קמפינסקי בתל אביב – גזירת סרט במעמד שר התיירות ומנכ"ל רשת קמפינסקי העולמית שהגיע לישראל

טקס גזירת הסרט במלון קמפינסקי בתל אביב

אחרי חודשי פעילות ראשונים ומוצלחים במיוחד של מלון דיויד קמפינסקי תל אביב. ברשת קמפינסקי ערכו את טקס גזירת הסרט המפורסם וחגגו את ההשקה הרשמית של המלון ה- 80 של רשת היוקרה האירופאית והמלון הראשון של הרשת בישראל.

בתמונה מימין לשמאל: ראש עיריית ת"א-יפו מר' רון חולדאי, ציפי ברנד סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק התיירות ועיר עולם, מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים של רשת קמפינסקי העולמית מר' ברנולד שרודר, שר התיירות מר' יואל רזבוזוב, יהודית והנרי טייק וגיא קלימן מנכל מלון דיויד קמפינסקי תל אביב (צילום תמר מצפי)

ברכה מרגשת מנשיא המדינה

אירוע ההשקה התקיים במעמד שר התיירות מר' יואל רזבוזוב, מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים של רשת קמפינסקי העולמית מר' ברנולד שרודר, יזם ובעלי המלון מר' הנרי טייק, ראש עיריית ת"א-יפו מר' רון חולדאי  וציפי ברנד סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק התיירות ועיר עולם.
את האירוע פתח נשיא מדינת ישראל מר' יצחק הרצוג ששלח נאום מוקלט ודיבר על שובה של התיירות הנכנסת לישראל וחשיבות המשך ההשקעות בתחום המלונאות. נשיא המדינה בירך את היזם הנרי טייק, בעלי המלון, על הבעת האמון בתל אביב.

עד הרקיע – מגדלי קמפינסקי (צילום סטודיו לובן)

תל אביב מותג על

ברנולד שרודר, מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים של רשת קמפינסקי העולמית: "אנו שוקלים לנהל עוד מלונות ברחבי ישראל.
אנחנו גאים מאד במלון שנבנה בתל אביב והוא מבחינתנו היהלום שבכתר. תל אביב היא עיר שהפכה למותג על ברמה העולמית ועל סמך הניסיון שלנו כאן אנו יכולים לבנות עוד מלונות במקומות כמו ירושלים ויעדים אחרים ולחזק את הנוכחות שלנו בישראל".

בריכת המלון (צילום סטודיו לובן)

אחת הפתיחות הטובות

גיא קלימן, מנכ"ל מלון קמפינסקי תל אביב "המלון נפתח לפני שלושה חודשים וכמו שמנכ"ל ויו"ר רשת קמפינסקי אמר מדובר בהצלחה כבירה. זאת אחת הפתיחות הטובות ביותר שהיו אי פעם לרשת. הרשת עצמה מקדמת לנו הרבה מאד עסקים בכל הערוצים האפשריים וזה חלק ממה שגרם לנו להיות מלון מאד מוצלח ופופולרי כבר מהיום הראשון לפעילותנו".

לעוד עידכונים וחדשות מוזמנים לעקוב אחרינו באינסטגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close