שוב הרשת סוערת במודיעין – הפאב המפורסם הופך לכשר וסוגר את שעריו בשבת

אוסליבן, הפאב האירי במודיעין, חוגג בימים אלו 13 שנות פעילות. מאז הקמתו ובכל תקופת הפעילות הפאב היה פתוח בסופי שבוע וללא תעודת כשרות. בתקופה האחרונה החלו לצוץ שמועות בעיר על הפיכתו הקרובה של הבר לכשר וכמובן על סגירתו בסופי השבוע. היום פרסם הבעלים והמנהל אסף שעיבי רשומה בפייסבוק בא הוא מודיע רשמית על הפיכת המקום לכשר וסגור בשבת. הפוסט שותף במספר קבוצות ודפים, והחל לצבור חשיפה רבה לצד תגובות כעוסות ומאוכזבות.

הפאב של מודיעין והסביבה: אוסליבן (צילום מסך מאתר הפאב)

הכל בשביל, אלמה הבת הקטנה

וכך כותב אסף בפוסט:

"היי לכולם, חלקכם מכירים אותי וחלקכם לא. אז נעים מאוד, שמי אסף שעיבי נשוי ליערית אשתי המדהימה ואבא של אלמה. אני כבר 13 שנים מנהל ובעלים של האוסליבן הפאב האירי. אני חלק מהקבוצה ומהעיר כל כך הרבה שנים ומאושר שנפלה בחלקי הזכות לארח אנשים ולשמח את כל הלקוחות שלנו. אני רוצה לנצל את המעמד הזה ולהודות מקרב לב ומעומק הלב לכל הלקוחות המקסימים שלנו שפעם אחר פעם מצביעים ברגליים ובאים לחגוג פה את הרגעים הכי מאושרים שלהם בחיים. 13 שנים שאתם מבלים אצלנו, הילדים ההורים, הסבים והסבתות כיאה לפאב אירי אמיתי 13 שנים שכולנו קצת התבגרנו הקמנו משפחות 13 שנים של אירועים בשבת 13 שנים של ארוחות שישי באוסליבן עם כל המשפחה ואחרי 13 שנות פעילות אינטנסיבית בלי שבתות וחגים עם המשפחה שלי".

אסף שעיבי (צילם מסך מעמוד הפייסבוק)

"אני בוחר לעצור הכל ליום אחד ולא לאבד את השנים הכי יפות של הבת שלי. כחלק מהרצון לתת חשיפה לעוד קהלים, אירועי חברות ואירועים פרטיים אנחנו כשרים מעכשיו עם תעודה ושמחים לארח את כל תושבי העיר. אנחנו נהיה פתוחים כל השבוע א'- ה' בין 17:00 – אחרון הלקוחות מוצ"ש 19:00 – אחרון הלקוחות החודש חוגגים בר-מצווה לאוסליבן ואחרי כל כך הרבה בר מצוות לילדי מודיעין הגיע הזמן לחגוג לפאב במסיבה שלא תישכח. אז….24.1 חוגגים בר מצווה לאוסליבן כולכם מוזמנים לבוא לחגיגה הכניסה חופשית. אוהב אתכם ומחכה לראותכם במסיבה שלכם אסף אוסליבן"

תגובות כעוסות ומאוכזבות

עם פרסום הפוסט כאמור, הסערה החלה. ותושבים רבים הגיבו באכזבה על המהלך, לצד תושבים שחיזקו את ידו ואת ההחלטה. רוב התגובות היו חיוביות אבל אי אפשר להתעלם מחלקן שממש הביעו כעס ואכזבה. כפי שכתבה אחת התושבות: …"חבל שעוד עסק בעיר הרדומה הזו נכנע. כמי שחגגה אצלך לא מעט אירועים והרבה בזכות הגמישות בזמנים הייתי מעדיפה אילו היה נלקח בחשבון עוד נציג שיחלוק איתך את הנטל ולא לסגור בשבת . פשוט עצוב".

בקהילת דתילישס בירכו את ההחלטה ושלחו חיזוקים לבעלים.

לא רוצים לפספס מה חדש באוכל הכשר? עקבו אחרינו באינסטגרם.
רוצים לקבל עידכון על ארוחות ואירועי דתילישס ? << לחצו כאן >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close