המעדנייה היהודית של קורין גדעון וחילי סורוצקין קיבלה תעודת כשרות

לאחר מספר שנים של פעילות התחדשו הזוג קורין גדעון ובן זוגה חילי סורוצקין בתעודת כשרות רשמית מטעם הרבנות הראשית והמועצה הדתית בירושלים.

שמרו בבטן

קורין גדעון המתחזקת חשבון אינסטגרם פופולארי העלתה פוסט במוצאי השבת ובהתרגשות הכריזה: "שמרנו את זה בבטן, אבל עכשיו אפשר כבר להגיד מזל טוב😍. המעדנייה שלנו קיבלה תעודת כשרות!!!!" לפוסט הצמידה תמונת אילוסטרציה של אולטרסאונד עם הדמיה של תעודת כשרות. העוקבים הצטרפו לשמחה והגיבו בהתלהבות רבה למשמע הבשורה.

תעודה נולדה (מתוך האינסטגרם של קורין גדעון)

משלוחים סודיים מפה לאוזן

הכל החל אי שם בשנת 2019 כשהחברים הקרובים העבירו מפה לאוזן את הנייעס הכי חם בתל אביב: "אתם חייבים לטעום את הטשולנט של סורוצקין" ומכאן לשם החלו לצוץ משלוחי אוכל יהודי בסופי שבוע לחברים הקרובים. וככה בעצם התחיל העסק של מעדנית אוכל יהודי און ליין שעם הזמן קיבל את השם: סורוצקין מַעֲדַנִּיָּה יְהוּדִית.

מאושרים וכשרים. ועכשיו עם תעודה (צילום יח"צ)

אוכל עם מסורת מבית אמא ואבא

המעדניה מציעה מגוון מאכלים המשלבים את העולמות של קורין וחילי, כל אחד והמטבח עליו הוא גדל. וככה הם מציגים את הסיפור של המעדניה:
"גדלנו בעולמות הכי שונים שיש, אבל בבתים של שנינו, האוכל היה המרכז. אוכל זה בית, זה משפחה, זה זכרונות. אוכל זה אהבה. גם בבית שהקמנו כשהתחתנו בשנת -2018. האוכל הוא הבסיס. קורין הביאה את המטבח היהודי ספרדי-צפתי, הארצישראלי, שעליו גדלה וחילי הביא את המטבח היהודי האסלי, על כל הגפילטע-פיש והרגל קרושה שלו."

להזמנות: אתר המעדניה

לעוד עידכונים וחדשות מוזמנים לעקוב אחרינו באינסטגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Close
© כל הזכויות שמורות דתילישס 2021
Close
שינוי גודל גופן
הפעלת ניגודיות