סדרת הליקרים של בנימינה שאתם חייבים להכיר – ועכשיו עם מיתוג חדש ומפתיע

יקב בנימינה מזקק בשטחו מוצרי אלכוהול עוד משנת 1957 שהפכו לסטנדרט של איכות בתעשייה המקומית. סדרת הליקרים כוללת 8 טעמים מפתיעים המשתלבים היטב ביצירת קוקטיילים, כתוספת לקינוחים ובאפייה. לליקרים הצלחה בינלאומית והם משווקים גם בצפון אמריקה ואירופה. ועכשיו עם מיתוג חדש ומפתיע במיוחד.

אומאג' לאיטליה – האמרטו של בנימינה (צילום יח"צ בנימינה)

טעמים עולמים ואיכות משובחת

סדרת הליקרים כולל 8 טעמים ייחודים. מחיר כל בקבוק 55 ש"ח, מחיר שווה לכל נפש. בסדרה ניתן למצוא את: אמרטו – משקה זה מבוסס על הליקר האיטלקי הפופולארי בטעמי שקדים, מריר ומתוק. ניתן ליהנות מהמשקה כמות שהוא, בתוספת קוביות קרח, או כמרכיב לקוקטיילים שונים כמו אמרטו סאוור. אפרסק – שופע בטעמים וניחוחות של קיץ, ליקר בטעם אפרסק מתאים במיוחד לאקלים המקומי, כאשר הוא מוגש עם קרח או כמרכיב ליצירת קוקטייל מרענן. בננה – עם ניחוחות וטעמים טרופיים המבוססים על פרי הבננה, ניתן ליהנות מהמשקה כפי שהוא בתוספת קרח או כמרכיב בקוקטיילים שונים. וישניאק – שילוב הטעמים המתקתקים-חמצמצים שאופייניים למשקה, הם תולדה של מתכון רב שנים ביקב בנימינה. מומלץ ליהנות מהמשקה כפי שהוא או כמרכיב בקוקטיילים שונים. טריפל-סק – בעל ניחוח רענן של הדרים וטעם עשיר של תפוז מומלץ ליהנות מהמשקה בתוספת קרח או כמרכיב ארומטי בקוקטיילים כדוגמת המרגריטה המפורסמת. ועוד.

מתוק חמוץ וטעים – וישניאק (צילום יח"צ בנימינה)

70 שנה של מסורת איכותית

יקב בנימינה הוקם בשנת 1952 ומקיים מאז ארוכת שנים של איכות, חדשנות ומגוון. ביקב מיושמות טכנולוגיות עיסוק יין מדמות לצד תהליכי ייצור פרטיים-קלאסיים והשקעות רבות בכרמים ובבני הענבים, המציגים בקשת רחבה של איכות איכות המתאימה לכל אירוע ולכל חך.

ביקב תוכלו גם ליהנות מטעימות יין למהדרין ותפריט בראנץ' מפנק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close