אירוע הקיץ המיוחד של יקב רמת הגולן בתל אביב: 'בר מארץ היין'

הצפון מגיע לתל אביב – אירוע היין של יקב רמת הגולן (צילום אורי שמש)

לחיי הצפון, וישראל כולה

התוצרת הנפלאה של הכרמים הירוקים יורדת להשתזף בעיר הלבנה יחד עם נבחרת אוכל חלומית. ומקווה לצנן מעט את אנשיה ולהשמיע כמה שיותר קולות שמחים של כוסות זכוכית נפגשות. השקט הידוע של רמת הגולן נמשך גם כעת. כשקולות המלחמה מרחיקים את הישראלים בכוח מאזור הצפון כולו. קושרים את כותרות החדשות לאדמה ולבני האדם, מונעים מהם הנאות חיים קטנות, גדולות, ודוחים שוב ושוב סיור ירוק בין הכרמים, צחוק של חברים, וכוס יין באמצע, כמובן.

רעבים להמבורגר עסיסי? << לחצו כאן>>

בר מארץ היין של יקב רמת הגולן (צילום יח"צ)

מיזם חיוכים אקטיבי, נורמליות מבוקבקת

המצב המורכב הזה הוביל את יקב רמת הגולן לצאת שוב לטיול כל-ישראלי – לארוז את מיטב התוצרת שלו, לרדת לשלושה ימים שמחים ומשוחררים בתל אביב, ולהרים בה את בר מארץ היין.
האירוע, שיתקיים בימים שלישי-חמישי (25-27 ביוני, 18:00-23:00) בפארק התחנה בעיר, הוא מיזם חיוכים אקטיבי, נורמליות מבוקבקת. כמה שאנחנו זקוקים לכזאת כעת.
היא תכלול בר ענק שבו ייחכו מגוון יינות היקב ודוכני אוכל שידברו איתם, ילוו אותם ויציינו איתם את פתיחת הקיץ. יהיו כאן, בין היתר, להיטי הכוסות (25-45 שקלים) של סדרות ירדן, גמלא וגולן עם דגש ברור מאליו על רוזה ויינות לבנים (וגם אופציות אדומות למי שמתעקש) קרירים ומרעננים, עם קלאס שכמו נלקח ממציאות אחרת, ודיאלוג אמיתי עם מזג האוויר הים-תיכוני המתחמם.

בר מארץ היין של יקב רמת הגולן (צילום: KARELA agncy דמיטרי פומזן)

מטרלו, דיקסי בגרסה הכשרה

במקביל, יגיעו להרים לחיים עדי פרץ ממאפיית מטרלו הנפלאה והגולנית גם כן, שיביא את מטרלו בגרסת "הבר-יין" ויכין קרקר גבינת קממבר צלויה וריבת בצל (28 שקלים) וגם צ'יפס פטריות צדף עם קרם לימון (48 שקלים) וגם טארטלטים ומאפים מלוחים. כמתבקש לצד היין יהיו פלטות גבינות צאן ובקר ממחלבת הבוטיק משק יעקובס, אורן אבני ופיצת-העל מנאופוליטן החיפנית שלו עם מרגריטה כמובן (66 שקלים), אך גם פיצת גבינות מקומיות ופירות יער מהגולן (76 שקלים), המבורגרים עסיסיים (47 שקלים), כנפיים (37 שקלים) וצ'יפס על המקום (20 שקלים) של דיקסי וכביש 90, וכן משאית הגלידה הנהדרת של איתיאלה היאט, עם טעמי קיץ מיוחדים וקינוחים שוברי חום (30-35 שקלים).

כל האוכל באירוע כשר ועם תעודה!

בר מארץ היין של יקב רמת הגולן (צילום: KARELA agncy דמיטרי פומזן)

כמה שיותר שמחת חיים טובה. דווקא עכשיו, במיוחד עכשיו

שרית כהן, סמנ"כלית השיווק של יקב רמת הגולן: "הקיץ הנוכחי מוביל אותנו, בעל כורחו כמובן, הרחק-הרחק מעבר לגבולות הגזרה הרגילים שלנו, ומפגיש אותנו עם הישראלים קרוב למרכז, קרוב לבית. החוויה הזאת מיוחדת ומרגשת ולכן בדיוק ננסה להיענות לאתגריה עם כמה שיותר יין טוב, כמה שיותר אוכל טוב וכמה שיותר שמחת חיים טובה. דווקא עכשיו, במיוחד עכשיו, לחיים".

בר מארץ היין של יקב רמת הגולן (צילום יח"צ)

בר מארץ היין של יקב רמת הגולן, 25-27 ביוני, 18:00-23:00, פארק התחנה, תל אביב

לינק להרשמה מראש ללא עלות

לרישום לאירוע ללא עלות לחצו על התמונה

לא רוצים לפספס מה חדש באוכל הכשר? עקבו אחרינו באינסטגרם.
רוצים לקבל עידכון על ארוחות ואירועי דתילישס ? << לחצו כאן >>

Join the Conversation

  1. נרשמתי! נראה שווה ביותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Like
Close
דתילישס © כל הזכויות שמורות
Close